Naše čtyřkolky

image

TOMAHAWK 300

ACCESS TOMAHAWK 300 Limited Edition

Nejprodávanější sportovní čtyřkolka v České republice roku 2007 a 2008. Pro většinu zákazníků je na běžné výlety nejvhodnější čtyřkolka s variátorem. S ním se nemusíte rozptylovat neustálým řazením, hledáním řadicí páky, hlídáním správných otáček ani prací s ruční spojkou při řazení. Ale nejen proto je Access Tomahawk 300 Limited nejprodávanější sportovní čtyřkolkou v České republice.
Spokojenost s ní vyjádřili její majitelé i tím, že jí v prestižní anketě Čtyřkolka roku vyslali až na samotný vrchol mezi těžkou konkurencí, a ověnčili ji absolutním titulem Čtyřkolka roku 2008. Access Tomahawk 300 Limited však prokázal své konstrukční kvality a spolehlivost i v nespočetné řadě vyhraných amatérských čtyřkolkových závodů.

Čtyřkolky Access Motor byli absolutními leadery seriálu závodů ITP Essox Cup 2009 v kategorii Profi i Hobby. Též pravidelnými a úspěšnými účastníky off-road maratonů pořádaných po celé České i Slovenské republice.
Model je homologován pro dvě osoby a legálně uzpůsoben pro provoz na silničních komunikacích.

“Potkat rozzuřeného indiána s tomahawkem v ruce vždycky slibovalo dost prekérní situaci. To potom nepomohlo ani vzít do zaječích, protože svištící tomahawk vzduchem cíl jen málokdy minul. Dneska ale nemusíš být indiánem, aby sis mohl s Tomahawkem potrénovat nebo s ním dokonce „zařízl“ konkurenci.”

Zdeněk Šuranský

Provozovatel půjčovny

Vhodnost čtyřkolky

65%

Sport

20%

Silnice

95%

Polní cesty

90%

Les

Konstrukční vlastnosti

90% - Podvozek
80% - Motor
80% - Brzdy